Banguotai žaidęs „Žalgiris“ krito prieš „Baskonia“

Dvi galingas atkarpas sužaidęs Kauno "Žalgiris" (9-15) Vitorijoje turėjo pripažinti "Baskonia" (12-12) komandos pranašumą, kuri triumfavo rezultatu 73:80 (12:17, 13:23, 27:19, 21:21).

Žalgiriečiams tai buvo svarbios rungtynės kovoje dėl patekimo į aštuntuką. Visgi pralaimėjimas dar labiau apsunkino kauniečių galimybes pakartoti praėjusio sezono sėkmę.

Pirmoji rungtynių pusė žalgiriečiams buvo itin nerezultatyvi – per du kėlinius įmesti vos 25 taškai. "Žalgiris" galingai pradėjo antrąjį kėlinį, tačiau jį užbaigė pralaimėjęs penkių minučių atkarpą 1:20.

Trečiame kėlinyje "Žalgiris" grįžo į kovą ir buvo sumažinęs atsilikimą iki keturių taškų, tačiau "Baskonia" arčiau svečių neprisileido ir galiausiai pasiekė užtikrintą pergalę.

Žalgiriečių gretose rezultatyviausiai žaidė Brandonas Daviesas, sumetęs 13 taškų. Varžovų gretose 16 surinko Luca Vildoza.

„Baskonia“: Luca Vildoza 16 (5/8 trit.), Shavonas Shieldsas 14 (10 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas ir Vincentas Poirier (6/8 dvit.) po 13, Marcelinho Huertas 11.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 13 (5/11 dvit., 4 kld.), Deonas Thompsonas (4/6 dvit.) ir Marius Grigonis po 11, Artūras Milaknis 10 (2/4 trit.).