Eurolyga: lietuviai sužaidė kukliai, o „AX Armani“ patyrė sutriuškinimą prieš CSKA (REZULTATAI)

Šį vakarą prasidėjo 17-asis Eurolygos turas, o iš viso ketvirtadienį buvo sužaisti keturi mačai.

Pirmose rungtynėse Luko Lekavičiaus „Panathinaikos“ (12/5) savo namuose įsirašė pergalę 84:75 mače su „Barcelona“ (6/11) komanda.

Per mažiau nei keturias aikštėje praleistas minutes įžaidėjas iš Lietuvos kartą prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.

Kiek vėliau puikiai mačo pabaigą sužaidusi „Maccabi“ (9/8) išplėšė pergalę iš „Bamberg“ (6/11) klubo. Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes vokiečiai dar turėjo penkių taškų pranašumą, tačiau tuomet šešis taškus be atsako pelnę šeimininkai įgijo persvarą, kurią išlaikė iki pat susitikimo pabaigos. Galutinis mačo rezultatas – 90:88 „Maccabi“ naudai.

Vakarinėse dienos rungtynėse trijų lietuvių „AX Armani“ (4/13) nesugebėjo rimčiau pasipriešinti vieniems iš Eurolygos lyderių CSKA (13/4) krepšininkams. Milano klubas patyrė nesėkmę 81:107.

Daugiausiai iš lietuvių aikštėje laiko praleido Mantas Kalnietis. Įžaidėjas per 19 minučių surinko 6 taškus (2/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo du ir perėmė vieną kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydęs surinko 6 naudingumo balus.

18 minučių žaidęs Mindaugas Kuzminskas taip pat liko su 6 taškais (0/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių). Nors jis atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau dukart suklydęs ir keturis kartus prasižengęs jis susitikimą baigė su -1 naudingumo balu.

Artūras Gudaitis per beveik 12 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 3/4 baudų) ir atkovojo 2 kamuolius. Lietuvio sąskaitoje – 5 naudingumo balai.

Kitose rungtynėse tragiškai pirmąjį ir ketvirtą kėlinį sužaidusi „Valencia“ (5/12) patyrė nesėkmę 67:80 prieš „Fenerbahce“ (11/6). Susitikimo pradžioje pirmuosius 15 taškų pelnė svečiai ir nors vėliau ispanams pavyko sugrįžti į žaidimą, ir ketvirtajojo kėlinio praždioje rezultatas dar buvo lygus, vėliau jie pralaimėjo atkarpą 6:23 ir susitikimo baigtis tapo aiški.