Eurolyga: CSKA, „Maccabi“, „Baskonia“ ir „Chimki“ šventė pergalės (VISI REZULTATAI)

Šį vakarą Eurolygoje be mačo Kaune iš viso dar bus sužaisti keturi mačai.

Pirmoje akistatoje „Bamberg“ (5/6) namuose pries Eurolygos lyderius CSKA (9/2) priešinosi tik du kėlinius. Po pertraukos maskviečių pranašumas gerokai išaugo ir jie laimėjo rungtynes 92:76.

Kur kas atkalesnė kova vyko Tel Avive, kur vietos „Maccabi“ (7/4) kovėsi su pastaruoju metu itin buksuojančia „Valencia“ (3/8). Nors ispanai kovojo iki pat susitikimo pabaigos, jiems teko pripažinti dar vieną nesėkmę – susitikimą 94:91 laimėjo šeimininkai.

Kitoje dienos akistatoje susitiko dvi Ispanijos komandos. „Baskonia“ (5/6) namuose susitiko su Eurolygos dugną pasiekusia „Unicaja“ (3/8) ekipa ir iškovojo pergalę 88:82.

Paskutinėje dienos akistatoje „AX Armani“ (3/8) su dviem lietuviais namuose priėmė svečius iš Rusijos – „Chimki“ (7/4) krepšininkus. Šiose rungtynėse stipresni buvo rusai, kurie iškovojo pergalę 77:71.

Abu lietuviai nebuvo itin pastebimi: 20 minučių aikštėje praleidęs Artūras Gudaitis pelnė 6 taškus (3/3 dvitaškiai, 0/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius, po kartą kamuolį perėmė ir blokavo bei surinko 10 naudingumo balų. Jo kamandos draugas Mantas Kalnietis per 22 minutes surinko tris taškus (1/3 tritaškiai), atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko tris naudingumo balus.