Eurolyga: favoritai šventė pergales (VISI REZULTATAI)

Ketvirtadienį startavo dar vienas Eurolygos turas. Bet Kauno „Žalgirio“ ir „Maccabi“ klubų šį vakarą dar kovojo aštuonios ekipos, o krepšinio gerbėjai galėjo pasigrožėti keturiais įdomiais mačais.

Eurolygos vakaras prasidėjo Rusijoje, kur pastaruoju metu buksavusi „Chimki“ (6/4) 82:73 įveikė turnyrinės lentelės kaimynę iš Vokietijos – „Bamberg“ (5/5) komandą.

Kiek vėliau susitiko dvi nesėkmingai sezoną pradėjusios komandos, kurios pastaruoju metu gerokai pagerino savo žaidimą bei rezultatus – „Anadolu Efes“ (3/7) namuose kovojo su „AX Armani“ (3/7), kurioje žaidžia Mantas Kalnietis ir Artūras Gudaitis. Po atkaklios kovos pergalę 73:68 iškovojo šeimininkai.

23 minutes aikštėje praleidęs Artūras Gudaitis surinko 11 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, kartą blokavo varžovų metimą ir sykį suklydo. Jo komandos draugas Mantas Kalnietis per 21 minutę surinko 5 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo vieną kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir du kartus suklydo.

Paskutinėse vakaro dvikovose „Baskonia“ (4/6) namuose nesugebėjo pratęsti pergalių serijos prieš „Fenerbahce“ (7/3) ir patyrė nesėkmę 69:83, o „Valencia“ (3/7) nesėkmių seriją pratęsė „Olympiakos“ (8/2), iškovodama pergalę 72:64.