„EuroCup“ pirmosios dienos apžvalga: „Ryto“ pergalė ir „Valencia“ triuškinantis žaidimas (VIDEO, REZULTATAI)

Berlyno "ALBA" pirmame savo mače pademonstravo tikrai greitą ir rezultatyvų žaidimą prieš "Tofas" komandą.

Pirmąją pergalę vokiečiai pasiekė rezultatu 107-91, o ketvirto kėlinio sportas 33-16 leido ramiai užbaigti akistatą.

Net penki žaidėjai nugalėtojams surinko dviženklią taškų sumą.

Pralaimėtojus bandė gelbėti Demonte Harperis, kuris surinko 20 taškų, o Diante Garretas pridėjo 17 taškų.

Ispanijos klubas "Valencia" taip pat pademonstravo ketvirto kėlinio pranašumą, kuriame surinko 20 taškų, o varžovai 6. Galutinis rezultatas 84-62 namų komandos naudai.

Willas Thomasas vedė į priekį savo komandą surinkdamas 16 taškų, o Bojanas Dublevičius pridėjo 14 taškų ir 6 atkovotus kamuolius.

Charlesas Kahudis "ASVEL" komandai surinko 13 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Miro Bilanas pridėjo 12 taškų.

Mantas Kalnietis prancūzams pelnė tik tris taškus, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau prarado penkis kamuolius.

Rusų Kubanės "Lokomotiv" išvykoje nugalėjo lenkų Gdynios "Arka" klubą 73-80.

Nors namų komanda po dviejų kėlinių pirmavo vienu tašku, tačiau antroje pusėje Rusijos klubas žaidė kur kas geriau.

Isaiahas Whiteheadas prie pergalės prisidėjo 17 taškų ir 6 atkovotais, o JaJuan Johnson pridėjo 10 taškų.

Robertas Upshawas pralaimėtojų gretose buvo naudingiausias su 15 taškų ir 9 atkovotais kamuoliais.

Crvena "Zvezda" namuose nesunkiai nugalėjo vaistininkus "Ulm" 88-73.

Billy Baronas serbų ekipai surinko 19 taškų, Jeo Raglandas 17 ir Stratos Perperoglou 14, o Michael Ojo surinko dvigubą dublį 14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Vokieių gretose Isaakas Fotu buvo rezultatyviausias su 16 taškų.

Turkų "Galatasaray" vedamas Nigelio Hayeso ir Zacho Auguste nugalėjo Andoros komandą 84-73.

Būtent šie du žaidėjai surinko 19 ir 18 taškų, kurie padėjo komandai iškovoti pergalę.

Pirmame savo mače Vilniaus "Rytas" iškovojo svarbią pergalę prieš Malagos "Unicaja" klubą iš Ispanijos. Galautinis rezultatas 80-72, o puikaus ketvirto kėlionio dėka vilniečiai gali džiaugtis pergale.

Eimantas Bendzius prie pergalės pridėjo net 18 taškų, tuo tarpu Evaldas Kairys surinko 15.