EuroCup: M. Kalniečio ekipa pasiekė sunkią pergalę namuose, R. Giedraitis apmaudžiai pralaimėjo (VIDEO)

Pirmosiose Europos taurės atkrintamųjų rungtynėse lietuvių atstovaujamos ekipos pasirodė skirtingai. Manto Kalniečio ASVEL iškovojo nelengvą pergalę namuose prieš Andoros "MonaBanc" rezultatu 79-75 (17:22, 17:20, 30:18, 15:15).

Nors pirmus du kėlinius laimėjo svečių ekipa, kuri vis didino savo atutrūkį, tačiau jau po ilgosios pertraukos mūsiškio komanda ne tik išlygino rezultatą, bet jį ir persvėrė. Lemiamas ketvirtis pasibaigė lygiosiomis.

M. Kalnietis turėjo problemų su taiklumu ir per 28 minutes pelnė tik 2 taškus (1/7 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), tačiau jis atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, suklydo kartą ir prasižengė 2.

Kitose rungtynėse Roko Giedraičio Berlyno "ALBA" namuose dramatiškai nusileido Malagos "Unicaja" rezultatu 90-91 (29:17, 29:22, 12:27, 20:25).

Pirmoje pusėje namai tiesiog dominavo ant parketo ir jau pirmame kėlinyje turėjo dviženklį pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką pranašumas dar padidėjo, tačiau jau antroje rungtnyių dalyje svečiai pradėjo žaisti įspūdinga krepšinį ir deficitas pradėjo nykti. Lemiamas kėlinys susiklostė taip pat nesėkmingai ir Malagos komanda šventė pergalę.

R. Giedraitis per 29 minutes pelnė 13 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, perėmė 2, suklydo kartą ir tiek pat prasižengė.