EuroCup: dramatiškame mače R. Giedraičio vedama Berlyno ALBA po pratęsimo išlygino finalo serijos rezultatą (VIDEO)

Lietuvis yra labai arti dar vieno karjeros pasiekimo Europoje su atstovaujamu Vokietijos krepšinio klubu. Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA ekipa išlygino finalo serijos rezultatą prieš Valesnijos "Valencia". Antrose finalo rungtynėse vokiečiai namuose po pratęsimo sugebėjo palaužti Ispanijos atstovus rezultatu 95-92 (23:21, 19:18, 20:20, 21:24, 12:9).

Kova buvo kupina intrigos, o ispanų klubas buvo arti trofėjaus, tačiau mūsiškio ekipa nežadėjo lengvos kovos ir sugebėjo reikiamu momentu išlyginti rezultatą. Visi kėliniai klostėsi taškas į tašką, tad prireikė pratęsimo, kurį išplėšė P. Siva.

Po pratęsimo R. Giedraičio ekipa galėjo atsikvėpti ir pradėti galvoti apie lemiamas rungtynes Ispanijoje. Lietuvis šiame mače buvo lyderis ir per 32 minutes pelnė 17 taškų (1/2 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 3/4 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį, sau ir varžovams uždirbo po 3 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.

Jam talkino Lukas Sikma su 15 taškų, po 14 pridėjo Peytonas Siva ir Martinas Hermannssonas.

Pralaimėtojų gretose Sam Van Rossomas surinko 22 taškus, Fernando San Emeterio 16, Willas Thomosas 15.