ESPN apžvalgininkas mano, kad Marčiuliono sūnus turi potencialo tapti NBA lygio žaidėju

Šiandien 05:06 krepst

Solidžiai Lietuvos rinktinei Europos jaunučių (iki 16 metų) čempionate vadovavęs Augustas Marčiulionis pateko į jaunuosius talentus stebinčio ESPN žurnalisto Mike'o Schmitzo akiratį.

Potencialius NBA ateities žaidėjus akylai analizuojantis apžvalgininkas įtraukė Lietuvos krepšinio legendos Šarūno Marčiulionio sūnų tarp trijų dėmesio vertų gynėjų bei išskyrė jo kaip įžaidėjo savybes, įvardindamas Augustą kaip „aikštės generolą“.

„Augustas turnyre įrodė esantis aukščiausių galimybių generolas, nepaisant to, jog turėjo problemų su pataikymu: iš vidutinio nuotolio pataikė 38,2 proc. metimų, o iš tritaškio zonos – 11,1 proc.

Tačiau „Ryto“ produktas pasirodo spinduliuodamas ypatingu pojūčiu, kūrybiškumu ir gebėjimu laiku perduoti kamuolį, kas atsispindėjo turnyre – 10,2 rezultatyvaus perdavimo per 40 minučių buvo geriausias rezultatas.

Marčiulionis dar yra toli nuo to, koks gali būti su savo didelėmis pėdomis, stipriomis kojomis ir labai dideliais žingsniais, leidžiančiais jam įspūdingai judėti. Jis puikiai valdo kamuolį, geba kontroliuoti greitį ir perdavimo liniją.

Augustas patogiai jaučiasi žaisdamas savo tempu, bet gali dar labiau išsiskirti pasitempdamas ir formuodamas galutinį savo arsenalą. Jis taip pat yra instiktyvus gynėjas, trykštantis kovingumu, besinaudojantis savo ūgiu bei taip dengdamas perdavimo liniją ir versdamas oponentus klysti.

Marčiulionis turi šansą iškilti kaip NBA ateities krepšininkas tol, kol gerins savo taiklumą. Dabar jis gerėja vidutiniame nuotolyje, bet ne už tritaškio linijos“, – rašoma apie Augustą.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...