Elektroninėje „Amazon“ parduotuvėje – itin brangus „Vytauto“ vanduo

Iš Ballų šeimynėlės atvykimo į Lietuvą sugebėjo pasipelnyti ne tik Prienų–Birštono „Vytauto“ komanda, tačiau ir generalinis komandos rėmėjas – „Vytautas“.

Mineralinis vanduo sulaukia reklamos populiariame Ballų realybės šou, o dabar buvo pastebėta, jog vandens galima nusipirkti net elektroninėje „Amazon“ parduotuvėje.

Tiesa, kol kas vandens galima rasti tik Didžiosios Britanijos „Amazon“. Čia 12 buteliukų po 500 ml „Vytauto“ vandens kainuoja 12,99 svarų. Tuo metu vienas buteliukas – 1,1 svarą, kas yra apie 1,3 euro. Tuo metu Lietuvoje šio vandens be akcijos galima nusipirkti už 43 euro centus.

Kiek anksčiau iš Ballų atvykimo buvo pasipelnyta pardavinėjant marškinėlius. Vienų marškinėlių kaina siekė 99 JAV dolerius.

Dar kiek anksčiau Lavaras Ballas pranešė, jog pradės prekiauti „Vytauto“ vandeniu, tačiau ant etiketės puikuosis „Big Baller Brand“ logotipas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts