E. Kanterio išradingumas: buvo nuobodu, todėl nusprendė apgauti fanus ir žurnalistus

2018-08-28 10:03 Krepsinis

Dažnai kontraversiškai pasisakyti mėgstantis Niujorko „Knicks“ komandos vidurio puolėjas Enesas Kanteris šį kartą nusprendė atskleisti itin įdomią istoriją.

Turkas dar šią vasarą savo oficialioje „Twitter“ paskyroje pasidalino elnio emodžiu ir tiek NBA fanai, tiek su NBA dirbantys žmonės iškart nusprendė, kad E. Kanteris keliasi į Milvokio „Bucks“. Vis dėlto pats krepšininkas pripažino, kad tai padarė tik iš nuobodulio.

„Vieną naktį nuvažiavau pas savo draugą pavakarieniauti ir tada su taksi važiavau namo ir man buvo labai nuobodu. Todėl tyčia parašiau elnio emodžį ir po penkių minučių tyčia ištryniau. Visi iškart pradėjo apie tai kalbėti. Aš pats sau galvojau, kad tai labai plinta, tai yra beprotiška.

Tu turi šiek tiek pažaisti su žiniasklaida. Aš žinojau, kad nesiruošiu keltis į Milvokio „Bucks“. Nebent jie duos tau gerus, labai gerus pinigus, tada gali keltis. Bet juk tu nepaliksi Niujorko dėl Milvokio“, - teigė E. Kanteris.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...