„Dzūkija“ privertė „Pieno žvaigždes“ patirti ketvirtą pralaimėjimą

lkl.lt

„Betsafe–LKL“ pirmenybėse antrąją pergalę iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (2/2), kuri svečiuose 74:60 (19:14, 20:15, 23:19, 12:12) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1/4).

Pasvalio komanda šiose rungtynėse nepirmavo nė karto.

Nuo pat jų pradžios „Dzūkija“ ėmė vis palaipsniui didinti savo pranašumą. Iškart į žaidimą ne tik gynyboje, bet ir puolime gerai įsiliejo Artūras Jomantas, tritaškių taiklumą demonstruoti ėmė Dominykas Domarkas, po krepšiais tvirtai stovėjo Paulius Petrilevičius – 25:17.

Deficitą iki 2 taškų sumažino gera šeimininkų atkarpa, tačiau į ilgąją pertrauką „Dzūkija“ vis tiek išsinešė dviženklę pervarą – 29:39.

Trumpam A. Jomantas buvo privertęs sunerimti savo komandą, kuomet pajautė skausmus ir sėdosi ant suoliuko, tačiau nuo jo veteranas greitai pakilo ir leido dzūkams dar labiau atsiplėšti – 60:42.

Du iš eilės Gyčio Sirutavičiaus tritaškiai paskatino Andrejų Urlepą prašyti pertraukėlės (48:60), bet labiau varžovų alytiškiai neprisileido bei per paskutinį kėlinį įtvirtino pergalę.

Alytaus komandai 16 taškų pelnė D. Domarkas (4/7 trit.), po 13 – A. Jomantas (8 atk. kam.) ir Paulius Danisevičius.

P. Petrilevičius pelnė 7 taškus ir atkovojo 8 kamuolius, tačiau klydo 5 kartus ir išnaudojo pražangų limitą. 7 taškus surinko ir Kendrickas Brownas (5 rez. perd.).

Pasvalio komandoje vienintelis Justinas Wattsas surinko dviženklį taškų skaičių (14 tšk.). Po 8 taškus pridėjo Emmanuelis Omogbo (6 atk. kam.) ir Karolis Petrukonis, 7 – Vytautas Šulskis, po 6 – G. Sirutavičius (2/8 trit.) ir Tomas Galeckas.

Greitomis atakomis „Dzūkija“ surinko 18 taškų, o „Pieno žvaigždės“ – 5. Taškų antraisiais bandymais skirtumas panašus: svečiai pelnė 14, šeimininkai – 5.

Tiesa, po klaidų pasvališkiai surinko 17 taškų, o alytiškiai – 7.