Dviženklį pranašumą iššvaistęs „Real“ patiesė „Fenerbahče“

„Twitter“ nuotr.
2019-10-04 16:34 eurobasket.lt

Centrinė Eurolygos dvikova ketvirtadienį vyko Madride, kur šeimininkė "Real" (1/0) priėmė kitą vieną turnyro favoričių Stambulo "Fenerbahče" (0/1). Pablo Laso auklėtiniai triukšmingai palaikomi savo sirgalių po atkaklios kovos 81:77 (30:21, 13:21, 21:13, 17:22) palaužė Turkijos vicečempionų pasipriešinimą.

Šiame susitikime nuo pat jo pradžios vyko permaininga kova. Rungtynes geriau pradėjo "karališkojo" klubo krepšininkai, kurie po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 9 taškais - 30:21. Nepaisant geros pradžios, antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė svečiai. Iki ilgosios pertaukos Željko Obradovičiaus kariaunai pavyko ištirpdyti beveik visą deficitą - 43:42.

Antroje rungtynių dalyje ir toliau vyko atkakli kova. Nors priekyje visada buvo aikštės šeimininkai, "Fenerbahče" jiems kvėpavo į nugarą. Lemiamos mačo akimirkos vyko paskutinę pagrindinio laiko minutę. Anthony Randolphas po krepšiu atliko juvelyrinį perdavimą Jefery Taylorui, kurio dvitaškis padidino "Real" atotrūkį iki 4 taškų - 79:75. Nando De Colo dar bandė gelbėti skęstantį Turkijos klubo laivą, bet tas pats A.Randolphas iškrapštė kamuolį iš prancūzo rankų ir ši klaida visiškai palaidojo svečių viltis.

Buvęs žalgirietis L.Westermannas "Fenerbahče" gretose žaidė tik 8 minutes ir per šį laiką taškų nepelnė bei surinko -1 naudingumo balą.

"Real": J.Tayloras (5/5 dvit., 3/4 trit.) - 19, A.Randolphas (3/6 trit.) - 15, F.Campazzo (8 rez. perd.) - 14, R.Fernandezas - 10, J.Mickey - 9, W.Tavaresas - 8 taškai.

"Fenerbahče": N.De Colo (6/7 dvit., 7 kl.) - 22, D.Williamsas (10 atk. kam.) - 19, N.Kaliničius - 13, M.Mahmutoglu - 8 taškai.

(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)