Dviženklį deficitą panaikinę aštuoniolikmečiai Europos čempionate patiesė serbus

Lietuvos jaunių (U18) vaikinų rinktinė pergale pradėjo Europos čempionatą. Liepojoje vykusias D grupės rungtynes prieš Serbijos rinktinę Gedimino Petrausko auklėtiniai laimėjo rezultatu 92:87 (21:21, 22:21, 15:29, 34:16).

Taškas į tašką vykusiose rungtynėse varžovai grėsmingai nutolo trečiajame kėlinyje (49:60), kurį laimėjo 14-os taškų skirtumu. Tačiau lietuviai į tai atsakė dar galingesniu spurtu (34:16) ketvirtajame kėlinyje ir išplėšė pergalę.

Lietuva: S.Jarumbauskas 19 (6 at. kam., 4 rez. perd.), D.Sirvydis ir E.Venskus po 17, R.Jokubaitis (10 rez. perd.) ir A.Adomavičius po 14.

Serbija: F.Petrusiovas 20, M.Pečarskis 18, Urošas Trifunovičius ir Zoranas Paunovičius po 14.

Kitas rungtynes lietuviai žais sekmadienį su Juodkalnijos bendraamžiais. Rungtynių pradžia 16 val. 15 min.