Dviženklę persvarą išvaisčiusios „Pieno žvaigždės“ nelengvai įveikė „Nevėžį“

LKL.lt

„Betsafe–LKL“ čempionate Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (10/16) išvaistė 15 taškų persvarą, tačiau iškovojo pergalę prieš Kėdainių „Nevėžį“ (6/20).

Patys dviženklį deficitą antrajame kėlinyje panaikinę pasvaliečiai palaužė svečius iš Kėdainių 87:84 (15:19; 23:20; 31:20; 18:25).

Trečiąjį kėlinį pasvaliečiai laimėjo 31:21, o ketvirtajame kėlinyje didžiąją laiko dalį laikė dviženklę persvarą. Tačiau likus mažiau negu minutei Lesteris Medfordas pelnė du taškus iš po krepšio, o jau netrukus smeigė tritaškį su pražanga. Po pataikyto baudos metimo „Nevėžio“ atsilikimas, likus 22 sekundėms, ištirpo tik iki dviejų taškų (83:85).

Vis dėlto „Nevėžis“ net 14 sekundžių nesugebėjo prasižengti, tad po Jehennso-Ley Manigato baudų metimų „Pieno žvaigždės“ pirmavo 4 taškais, o laiko buvo likusios tik 6 sekundės. „Nevėžio“ krepšininkams išsigelbėti nepavyko ir buvo priversti pripažinti jau 20-ąjį sezono pralaimėjimą.

Antrajame kėlinyje po Tado Sedekerskio dviejų baudos metimų „Nevėžis“ pirmavo 31:21, tačiau tada „Pieno žvaigždės“ ir pabudo. Viačeslavo Bobrovo vedami aikštės šeimininkai spurtavo 10:0 ir į pertrauką išėjo turėdami tik vieno taško deficitą (38:39).

Spurtą antrajame kėlinyje iniciavęs V. Bobrovas su 17 taškų buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas. Tiesa, net 15 taškų jis spėjo pelnyti dar iki pertraukos. Nikita Balašovas pridėjo 14, o Artūras Ausėjis 13.

„Nevėžį“ gelbėti bandęs L. Medfordas pelnė 21 tašką, o Aleksandras Zakharovas pridėjo 17 taškų ir 9 atkovotus kamuolius.

Itin didelę persvarą pasvaliečiai galėjo jausti baudos aikštelėje. Nors abi ekipos atkovojo po tiek pat kamuolių (35:35), „Pieno žvaigždės“ iš baudos aikštelės pelnė net 48 taškus, kai „Nevėžis“ tik 20.

Tiesa, svečiai pataikė beveik dvigubai daugiau tritaškių (13/30) negu pasvaliečiai (7/23).

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 17, Nikita Balašovas 14, Artūras Ausėjus 13, Osvaldas Olisevičius 11, Jahennsas-Ley Manigatas ir Tomas Lekūnas po 9.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 21 (4/8 trit.), Aleksandras Zakharovas 17 (4/10 trit., 9 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 14, Jamesas Woodardas 10 (1/6 trit.).