Dvikovai prieš "Žalgirį" besiruošiantis Micičius: "Manau, kad jie vėl turės puikų sezoną"

2018-10-16 18:22 extra77

Trečiadienį Kauno "Žalgiris" Eurolygoje į kovą stos prieš Stambulo "Anadolu Efes", kurių gretose žaidžia būrys buvusių žalgiriečių - Jamesas Andersonas, Brockas Motumas ir šią vasarą sparnus į Turkiją pakėlęs Vasilije Micičius.

Pastarasis būtent ir buvo pakalbintas Lietuvos žiniasklaidos. V. Micičius praėjusį sezoną buvo itin svarbi "Žalgirio" komandos dalis, padėjusi po daugybės metų prasimušti į Eurolygos ketvertą.

Nepaisant "Žalgirį" užpuolusių sunkumų, serbas nenuvertina savo buvusios komandos ir mano, kad ji šį sezoną yra pajėgi vėl nueiti tolimą kelią.

"Manau, kad "Žalgiris" vėl turės puikų sezoną", - "Basketnews.lt" tinklalapiui sakė krepšininkas. - Jie turi nuostabų trenerį, kuris gerai vadovaujama komandai. Heriems rezultatams prireiks laiko, bet jie vėl turės puikų sezoną. Nors kai kurie žmonės tuo netiki, aš tikrai tuo tikiu, nes žinau, kas ten vyksta".

"Jie pakeitė kelis žaidėjus, bet manau, kad svarbiausi krepšininkai liko. Kiti gavo svarbesnius vaidmenis – kaip Milaknis ar Brandonas. Dabar jis nieko nebeturi įrodinėti, kaip turėjo pernai, pirmoje sezono dalyje. Dabar jis vienas svarbiausių žmonių", - pridūrė V. Micičius.

"Žalgirio" ir "Anadolu Efes" dvikova trečiadienį startuos 20 val. Tiesioginę rungtynių transliaciją galėsite rasti mūsų svetainėje - Sport24.lt.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...