Dvigubas J. Valančiūno dublis padėjo „Raptors“ pasiekti pergalę (VIDEO)

Dar vieną sėkmingą pasirodymą pademonstravo ir lietuvis, kuris atstovauja Kanados, Toronto "Raptors" (15/4) gretas. Jonas Valančiūnas buvo naudingiausias ir kartu su savo komanda pasiekė pergalę svečiuose prieš Atlantos "Hawks" (3/15) rezultatu 108:124 (24:29, 20:26, 29:31, 35:38).

Puikią formą demonstruojanti Kanados ekipa neturėjo didesnių problemų šiame mače ir laimėjo visus keturis kėlinius, o mūsiškis surengė fantastišką pasirodymą. Jis per 27 minutes surinko 24 taškus (8/10 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 5/8 baudos), taip pat atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, padarė dvi klaidas ir 3 kartus prasižengė.

Jonui labiausiai talkino Pascal'is Siakam'as su 22 taškais, o Kyle'as Lowry pridėjo 21.

Atlantos komandoje, kuri pralaimėjo jau 9 kartą iš eilės rezultatyviausias buvo Jeremy Lin'as su 26 taškais.