Dvigubą Eurolygos savaitę pasitinkantis Š. Jasikevičius: "Nelabai lieka laiko treniruotėms" (VIDEO)

Youtube kadras
2019-03-19 13:00 extra77

Kauno "Žalgirio" komanda išvyko į Tel Avivą – šią savaitę žalgiriečiai Eurolygoje sužais dvi galimai lemiamas rungtynes.

Trečiadienį žalgiriečiai išvykoje susikaus su "Maccabi", o penktadienį namuose priims lygos autsaiderį Stambulo "Daruššafaką" klubą.

"Antanas vakar treniravosi ir vyksta su mumis. Žiūrėsime, kiek naudos duos. Paulius dar liko Kaune", – trumpai apie žaidėjų sveikatą užsiminė Š. Jasikevičius.

Paklaustas apie pasiruošimą dvigubai Eurolygos savaitei, treneris atsakė: "Vakar turėjome vieną sunkesnę treniruotę, o šiandien kita laukia Tel Avive. Nelabai laiko turime treniruotis."

Kalbėdamas apie patį varžovą žaidimą, Šaras išskyrė vieną jų stiprybę: "Jie žaidžia gynybinį žaidimą. Tai labai aukšta komanda, kurios startinis penketas turi įspūdingą ūgį, panašiai į „FC Barcelona“ lygį. Buvo rungtynių, kuomet gynyboje keitėsi visas 40 minučių. Žinoma, žaisti jų aikštėje visada yra sunku."
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...