K. Durantas laukia M. Teodosičiaus debiuto NBA lygoje

2017-08-29 11:15 basketnews.lt

Vienas geriausių Europos įžaidėjų Milošas Teodosičius sulaukęs 30-metų pagaliau nutarė išbandyti savo jėgos stipriausioje pasaulio lygoje, o to su nekantrumu laukia ir naudingiausias praėjusių NBA finalų krepšininkas Kevinas Durantas.

28-erių metų NBA superžvaigždė vis dar negali pamiršti serbo perdavimo, kurį jis atliko praėjusią vasarą olimpinėse žaidynėse.

„Negaliu sulaukti kada pamatysiu jį žaidžiantį, – sakė Durantas. – Praėjusią vasarą jis atliko geriausią perdavimą, kokį esu matęs gyvenime. Mūsų komanda nuščiuvo ir pagalvojo „Kaip jis tai padarė?“. Jis veržėsi link krepšio ir nusisukęs atliko perdavimą per galvą komandos draugui prie trijų taškų zonos. Tai mane apgavo, aš sukiausi ratu. Nesu matęs geresnio perdavimo. Iš tiesų, aš nekantrauju jį išvysti NBA lygoje.“

JAV rinktinė su serbais olimpiadoje žaidė du kartus. Grupių etape Mike'o Krzyzewskio auklėtiniai varžovus įveikė tik trijų taškų skirtumu (94:91), o finale jie didesnio pasipriešinimo nesulaukė (96:66).

Teodosičius į NBA atvyksta po šešių praleistų metų Maskvos CSKA klube. Serbas su Los Andželo „Clippers“ komanda sukirto rankomis dėl dvejų metų 12,3 milijonų JAV dolerių vertės sutarties.

195 cm ūgio krepšininkas praėjusį sezoną Eurolygoje per mačą vidutiniškai įmesdavo po 16,1 taško, atlikdavo po 6,8 rezultatyvaus perdavimo ir atkovodavo po 2,1 kamuolio.

 

...