Durantas mano jog LeBronas liks Klivlande

2017-08-31 12:09 basketnews.lt

Neseniai permainų sudrebintas Klivlando „Cavaliers“ klubas su nerimu laukia kitos vasaros. Tuomet komandos lyderis LeBronas Jamesas taps laisvuoju agentu, o pranešimai netyla, kad keturiskart naudingiausiu lygos krepšininku tapęs žaidėjas ieškosis naujos karjeros stotelės.

2014-aisiais į Ohajo valstijos ekipą sugrįžęs Jamesas 2016-aisiais padėjo „Cavs“ ekipai iškovoti pirmąjį klubo istorijoje žiedą, tačiau, anot gandų, susibūrusi superkomanda Oklande privertė LeBroną susimąstyti apie savo ateitį.

Kaip labiausiai tikėtina būsima krepšininko stotelė yra išsiskiriama Los Andželo „Lakers“ ekipa. Taip pat neatmetama galimybė, kad Jamesas gali burtis į „draugų komandą“, kartu su Carmelo Anthony, Chrisu Paulu bei Dwyane'u Wade'u.

Savo nuomonę apie būsimą „karaliaus“ sprendimą išsakė ir naudingiausias praėjusio NBA finalo krepšininkas Kevinas Durantas.

„Aš visada sakiau, kad jis liks Klivlande, – teigė Durantas. – Aš ir jam pačiam taip sakiau. Manau, kad jis karjerą baigs „Cavaliers“ komandoje. Tai yra jo namai. Jis valdo klubą ir pavers jį kažkuo super ypatingu. Jis Klivlande dar kažką nuveiks.“

Praėjusį sezoną 32-ejų metų LeBronas vidutiniška žaidė net po 37,8 minutės, pelnė 26,4 taško, atkovojo 8,6 kamuolio bei atliko 8,7 rezultatyvaus perdavimo. Pastarieji du rodikliai yra aukščiausi krepšininko karjeroje.

Nepaisant puikaus asmeninio sezono, Jameso vedama „Cavs“ finale 1-4 turėjo pripažinti „Golden State Warriors“ krepšininkų pranašumą.

...