D. Motiejūnas į rinktinės stovyklą sugrįš tik pirmųjų rungtynių dieną

2017-08-30 12:25 basketnews.lt

Donatas Motiejūnas pagal pirminį planą turėjo šiandien vakare Tel Avive dalyvauti Lietuvos rinktinės treniruotėje, tačiau tai neįvyks.

„Donatas Motiejūnas į Tel Avivą atvyks rytoj (rugpjūčio 31 d.) po pietų. Krepšininkas dalyvaus rungtynėse su Gruzijos rinktine“, – pranešė LKF.

Motiejūnas po rungtynių su Ispanija išskrido į JAV aplankyti savo draugės, kuri laukiasi vaiko. Buvo planuojama, kad Motiejūnas prie rinktinės prisijungs trečiadienio vakare, tačiau Teksaso valstiją nusiaubė galingas uraganas „Harvey“, dėl kurio buvo uždaryti visi Hjustono oro uostai.

Kai kuriems nuo atšauktų skrydžių nukentėjusiems žmonėms buvo pranešta, kad skrydžiai perkeliami į penktadienį, rugsėjo 1-ąją.

Antradienio vakarą LNK „Žinios“ paskelbė, jog susisiekė su Motiejūnu. Tuomet puolėjas teigė, kad tik ieškosi bilietų į Europą.

Tą patį antradienio vakarą, po kelių valandų žurnalistams Dainius Adomaitis atskleidė, kad Motiejūnas į Europą skris iš Dalaso oro uosto.

Ketvirtadienį Lietuvos rinktinė stos į pirmąją Europos čempionato dvikovą su Gruzijos nacionaline komanda.

Motiejūnas draugiškose rungtynėse vidutiniškai per 16 minučių pelnydavo po 6,8 taško, atkovodavo po 3 kamuolius ir atlikdavo po 1,6 rezultatyvaus perdavimo.

...