D. Sabonis žaidė kamuojamas skausmų, o „Pacers“ apmaudžiai pralaimėjo (VIDEO)

Už Atlanto buvo sužaistos dar vienerios NBA lygos rungtynės, kuriuose dalyvavo ir Lietuvos krepšininkai. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (13/10) ekipa svečiuose apmaudžiai nusileido Sakramento "Kings" (11/11) komandai rezultatu 111:110 (26:30, 32:30, 31:31, 22:19).

Visas rungtynes kova klostėsi taškas į tašką ir nei viena komanda nepabėgo pakankamai toli, o nugalėtoją nulėmė ketvirtasis kėlinys, kuriame geriau pasirodė Sakramento krepšininkai.

Lietuvis šiame mače buvo priverstas žaisti su nugaros skausmais, kurie neleido jam žaisti naudingai kaip visada. Per 25 minutes jis pelnė vos 6 taškus (3/7 dvitaškiai), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, tačiau jis taip pat prarado 7 kamuolius ir prasižengė 5 kartus.

Naudingiausias pralaimėtojų gretose buvo Bojanas Bogdanovičius su 27 taškais.

Nugalėtojus į pergalę vedė Bogdanas Bogdanovičius su 20 taškų, o 18 pridėjo Buddy Hield'as.