D. Sabonis buvo per žingsnį nuo trigubo dublio – latvio neįtikėtinas pasirodymas neleido „Pacers“ laimėti

Puikias rungtynes NBA lygoje sužaidė lietuvis, tačiau jo pasirodymo nepakako iškovoti pergalės. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (31-19) nusileido Dalaso „Mavericks“ (31-19) krepšininkams rezultatu 103:112 (22:25, 33:28, 22:29, 26:30).

Susitikimas buvo apylygis ir abi komandos turėjo progą pirmauti. Tiesa, rungtynių pradžioje mūsiškio ekipai buvo nelengva, bet antrame kėlinyje pavyko susikūrti mažą pranašumą. Visgi, antroje rungtynių dalyje kur kas geriau žaidė „Mavericks“ ir jie išsiveržė į priekį ir iki rungtynių pabaigos valdė situaciją.

D. Sabonis per 37 minutes pelnė 26 taškus, atkovojo 12 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau du kartus suklydo ir prasižengė.

M. Brogdonas pasižymėjo 14 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo latvis Kristaps Porziņģis su 38 taškais ir 12 atkovotų kamuolių. T. Hardaway pridėjo 25 taškus.