D. Sabonis surinko dvigubą dublį ir buvo lyderis – „Pacers“ apmaudžiai pralaimėjo

Dar vieną nesėkmę NBA lygoje patyrė lietuvio klubas, kuris tik rungtynių pabaigoje susigriebė. Indianos „Pacers“ (0-3) svečiuose rezultatu 94:96 (25:33, 28:26, 18:19, 23:18) nusileido Detroito „Pistons“ (2-2).

Rungtynės buvo artimos, tačiau beveik visą laiką pirmavo Detroito krepšininkai, kurie tik ketvirtame kėlinyje pradėjo strigti ir leido mūsiškio komandai netgi susikurti pranašumą, tačiau pergalės jie nepaleido ir greitai vėl pirmavo.

Domantas Sabonis buvo lyderis ir per 39 minutes surinko 21 (1/2 tritaškių) tašką ir atkovojo 14 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Jam talkino T.J. Warrenas su 19 taškų.

Nugalėtojų gretose galingą dvigubą dublį surinko Andre Drummondas 18 taškų ir 18 atkovotų, Luke Kennardas pridėjo 14 taškų.