D. Sabonis pridėjo dvigubą dublį prie „Pacers“ pergalės prieš „Hornets“

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis padėjo komandai iškovoti dar vieną lengvą pergalę. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ (18-9) ekipa nesunkiai pranoko Šarlotės „Hornets“ (12-17) krepšininkus rezultatu 107:85 (33:20, 26:24, 13:22, 35:19).

Jau nuo pirmo kėlinio matėsi akivaizdus mūsiškio komandos pranašumas, kurio dėka pavyko susikūrti dviženklį pranašumą. Varžovai tik po ilgosios pertraukos sužaidė vieną geresnę atkarpą, tačiau jos nepakako ir „Pacers“ vėl dominavo.

D. Sabonis per 35 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias komandoje buvo A. Holiday su 23 taškais.

Pralaimėtojų gretose C. Zelleris surinko 19 taškų.