D. Sabonio trigubo dublio ir fantastiško žaidimo neužteko – „Pacers“ netikėtai krito prieš „Trail Blazers“

NBA lygoje dar vieną fantastišką pasirodymą surengė mūsų tautietis, kuris surinko trigubą dublį, tačiau nepajėgė išgelbėti komandos. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos „Pacers“ nusileido Portlando „Trail Blazers“ rezultatu 129:139 (27:36, 29:30, 37:40, 36:33).

Rungtynės pasižymėjo ypatingu rezultatyvumu, tačiau „Pacers“ buvo per sunku palaikyti varžovų ritmą iki galo. Jau pirmame kėlinyje priešininkai susikūrė beveik dviženklį pranašumą, o prieš ilgąją pertrauką jiem pavyko, tai padaryti. Antroji rungtynių dalis išliko panaši ir abi komandos toliau rinko taškus, tačiau „Pacers“ ir vėl atsiliko. Tik paskutiniame ketvirtyje pavyko truputi sušvelninti atsilikimą.

D. Sabonis žaidė puikų mačą ir per 42 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, blokavo varžovo metimą, tačiau suklydo tris kartus.

Rezultatyviausias komandoje buvo J. Lambas su 28 taškais.

Nugalėtojus į pergalę vedė D. Lillardas kurio sąskaitoje net 50 taškų, CJ. McCollumas pridėjo 28.