Didžiojo trejeto debiutas aikštėje pažymėtas pralaimėjimu

Didysis Brooklyno trejetas

Po NBA sukrėtusių grandiozinių J.Hardeno mainų iš ,,Houston Rockets“ į ,,Brooklyn Nets“, lygoje susiformavo dar viena super komanda, kurios pagrindinis tikslas yra laimėti NBA čempionų žiedus. Šiąnakt prie Duranto ir Hardeno dueto pagaliau prisijungė ir K.Irvingas, paskutiniu metu nerungtyniavęs dėl asmeninių priežasčių.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį (02:00 Lietuvos laiku) vykusiame mače S.Nasho auklėtiniai turėjo pripažinti ,,Cleveland Cavaliers“ pranašumą, nors nugalėtojui išsiaiškinti prireikė net dvejų pratesimų. Daug jėgų lemiamam šturmui 4-ame kėlinyje atidavę ,,Nets“ krepšininkai per pratęsimą turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 147-135.

,,Cavaliers“ žaidimo kontrolę laikė visų rungtynių metu, o prie pergalės daugiausia prisidėjo 42 taškus pelnęs C.Sextonas ir 25 taškus surinkęs C.Osmanas. ,,Brooklyn Nets“ gretose spindėjo didysis trejetas: K.Durantas surinko 38 taškus, K.Irvingas pridėjo 37 taškus, o Hardenas savo sąskaitą papildė 21 tašku ir antru iš eilės trigubu dubliu.

Su 9 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais ,,Nets“ šiuo metu rikiuojasi penktoje vietoje Rytų konferencijoje, o ,,Cavaliers“ su 7 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais lentelėje yra septinti.