Iš Izraelio „Žalgiris“ parsiveža penktą šio sezono nesėkmę Eurolygoje

Dešimtojo Eurolygos turo rungtynėse penktą pralaimėjimą šiame sezone patyrė Kauno „Žalgirio“ komanda.

Ketvirtajame kėlinyje galingą spurtą surengę kauniečiai sugrįžo į rungtynes, tačiau pergalės iškovoti nesugebėjo – Tel Avivo „Maccabi“ iškovojo pergalę rezultatu 74:81.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova ir nė vienai ekipai nepavyko jo metu nutolti toliau nei per vieną metimą. Po dešimties žaidimo minučių vienu tašku priekyje buvo „Maccabi“ (14:15).

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje situacija buvo identiška pirmajam kėliniui, o įpusėjus antrajam ketvirčiui dviejų taškų pranašumą turėjo „Žalgiris“ (25:23). Per likusią kėlinio dalį kauniečiai strigo puolime, o tuo pasinaudoję šeimininkai laimėjo atkarpą 16:4 ir po dviejų kėlinių susikrovė dviženklį pranašumą (29:39).

Trečiojo kėlinio metu „Žalgiriui“ taip ir nepavyko sumažinti pranašumo, varžovų persvara šio kėlinio metu svyravo tarp 11 ir 17 taškų, o po dviejų kėlinių šeimininkai pirmavo 14 taškų (51:65).

Ketvirtąjį kėlinį žalgiriečiai pradėjo galingai ir laimėję keturių minučių atkarpą 10:0 sumažino varžovų pranašumą iki keturių taškų (61:65).

Po ketvirto Artūro Milaknio tritaškio ketvirtojo kėlinio metu „Maccabi“ pranašumas buvo sumažėjęs iki trijų taškų, tačiau tuomet šeimininkai atsakė penkiais taškais be atsako ir jų pranašumas padidėjo iki aštuonių taškų (67:75).

Per likusį rungtynių laiką kauniečiai dar du kartus priartėjo iki keturių taškų, tačiau šaltakraujiškai lemiamu momentu puolime sužaidę „Maccabi“ krepšininkai nepaleido pergalės iš savo rankų.

Žalgiriečiai nesugebėjo sustabdyti geriausią mačą Eurolygoje sužaidusio Norriso Cole‘o, kuris pelnė 26 taškus bei surinko 26 naudingumo balus.

Po šio pralaimėjimo „Žalgirio“ sąskaitoje Eurolygoje – penkios pergalės ir tiek pat pralaimėjimų.