DeRozanas išsikėlė ambicingus tikslus prieš akistatą su "Raptors"

2018-09-19 16:02 basketnews.lt

San Antonijaus „Spurs“ klubą sustiprinęs DeMaras DeRozanas nekantrauja pradėti naują karjeros etapą, o dar labiau stoti į kovą aikštėje prieš savo buvusią komandą Toronto „Raptors“. Pastarojoje ekipoje 29-erių metų krepšininkas praleido net devynis sezonus, per kuriuos užmezgė šiltus ryšius su dauguma Kanadoje rungtyniaujančių žaidėjų.

Vienas jų – Serge'as Ibaka, kurio kulinarinėje laidoje „Kiek esate alkanas?“ DeRozanas apsilankė kaip svečias. Maisto temą iš pradžių nustūmus į antrą planą, abu bičiuliai pajuokavo apie įvyksiančią „Spurs“ ir „Raptors“ akistatą, kai buvę komandos draugai stos vienas prieš kitą.

„Veikiausiai įmesiu 50 taškų, – juokavo DeRozanas. – Išbauduosiu tave, išbauduosiu Joną Valančiūną. Tiesiog pabrėžiu tau.“

Pirmoji „Raptors“ ir „Spurs“ dvikova naujajame NBA sezone įvyks sausio 3–ąją San Antonijuje, o antroji – vasario 22-ąją Toronte. Toliau asmeninius tikslus toms rungtynėms besikėlę krepšininkai galiausiai priėmė vieningą sprendimą.

„Jeigu aš kas kartą tave suklaidinsiu atliekant metimą, tada tu man būsi skolingas 100 dolerių. Jei mane nublokuosi, tuomet tau duosiu 100 dolerių“, – tęsė DeRozanas.

„Laimiu aš – tu pervedi pinigus į mano paramos fondą. Laimi tu – aš tą patį padarau į tavo paramos fondo sąskaitą“, – tarpusavio lažybas Ibaka pavertė kilniu tikslu.

Sugrįžus prie pagrindinės kulinarės laidos dalies, unikaliais patiekalais savo bičiulius vaišinantis Ibaka DeRozanui paserviravo keptų mažų kirminų su ryžiais.

„Kas čia... Ei! – į pateiktą maistą reagavo DeRozanas. – Ar čia kirminai? Kas čia? Tikrai ne vištiena. Čia „Baimės faktorius“ (amerikietiškos laidos pavadinimas – aut. past.) ar kažkas tokio.“

„Valgyk tarsi suaugęs vyras, – iš karto ramino Ibaka. – Būk vyras.“


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...