Dėl lėktuvo gedimo rinktinė užstrigo Vilniuje: į Tel Avivą tikisi išskristi vakare

2017-08-28 17:57 basketnews.lt

Lietuvos rinktinės krepšininkai kelyje į Europos čempionatą susidūrė su rimta kliūtimi. Lietuvos krepšinio federacija (LKF) informavo, kad nacionalinė ekipa dėl lėktuvo gedimo į Izraelį neišskrido.

Mechanikai bandė pataisyti gedimą, bet rinktinės žaidėjams ir personalui lėktuve pralaukus pusantros valandos, kapitonas informavo, kad šiandien išskristi nepavyks.

Visgi šiuo metu visi rinktinės delegacijos atstovai laukia Vilniaus oro uoste.
Taisomas lėktuvo gedimas ir tikimąsi dar šiandien išvykti į Tel Avivą. Numatoma, kad tai gali įvykti apie 21 valandą. 

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai šiandien planavo tik įsikurti viešbutyje. Pirmoji treniruotė lietuviams Izraelyje priklauso rytoj.

Lietuvos rinktinė į Izraelį turėjo išskristi tuo pačiu lėktuvu, su kuriuo kitą sezoną į visus Eurolygos išvykos mačus keliaus Kauno „Žalgiris“.

Kovos Europos čempionate Lietuvos krepšininkams prasidės rugpjūčio 31-ąją, ketvirtadienį, kuomet jie susitiks su Gruzijos rinktine.

Panaši situacija nutiko ir prieš 2013 metų Europos čempionatą Slovėnijoje. Tuomet Kauno oro uoste Lietuvos krepšininkai taip pat jau buvo sulipę į lėktuvą, tačiau paaiškėjo, kad sugedo lėktuvo variklis. Tąkart rinktinė į čempionatą su pakeistu lėktuvu išvyko kitos dienos rytą.

Prieš ketverius metus po tokios sudėtingos kelionės rinktinė čempionatą pradėjo nesėkme prieš Serbijos nacionalinę komandą, tačiau galiausiai žaidė finale ir laimėjo sidabro medalius.

...