Benas Simmonsas neslepia ambicijų: „Noriu tapti geriausiu“

2017-08-28 14:34 basketnews.lt

Debiutinius metus NBA lygoje praleidęs pirmasis praėjusių metų NBA naujokų biržos šaukimas Benas Simmonsas prieš pirmąjį savo sezoną nusiteikęs itin optimistiškai.

Krepšininkas interviu užsiminė, kad jau pirmajame savo sezone sieks pačių aukščiausių rezultatų – tapti geriausiu lygos krepšininku.

„Mano tikslas – būti geriausiu visoje lygoje. Negalvoju apie kitus naujokus, galvoju apie pačius geriausius lygos žaidėjus. Būtent greta jų aš ir noriu būti“, – pasakojo Simmonsas.

Tikėjimo jam netrūksta ne tik savo, bet ir komandos jėgomis. Krepšininkas patikino, kad jo atstovaujama Filadelfijos „76ers“ kitą sezoną bus pajėgi ne tik grįžti į atkrintamąsias, bet ir jose triumfuoti.

„Fiziškai jaučiuosi labai gerai ir manau, kad esu pasirengęs. Tiesiog privalau išeiti į aikštelę ir sunkiai dirbti. Jei kiekvienas komandoje taip mąstysime, galime atlikti didelių darbų. Mūsų tikslas bus patekti į atkrintamąsias ir ten laimėti. Esame tikri, kad tai pasiekiama“, – kalbėjo Simmonsas.

Krepšininkas praėjusį sezoną dėl pėdos kaulo lūžio taip ir nesužaidė nė vienerių rungtynių. Jis taip pat praleido ir NBA Vasaros lygą.
 
 

...