Daug žaidimo laiko gavęs Brazdeikis neišgelbėjo „Magic“ nuo sutriuškinimo

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nuo ketvirtadienio oficialiai rungtyniauja keturi Lietuviai. Orlando „Magic“ ekipoje rungtyniaujantis Ignas Brazdeikis sulaukia vis daugiau trenerio pasitikėjimo. Lietuvis savo ekipoje buvo trečias pagal žaidimo laiką, tačiau jo atstovaujama „Magic“ (12-45) namuose 96:132 (27:39, 18:24, 30:37, 21:32) neturėjo jokių šansų prieš Bostono „Celtics“ (35-31) krepšininkus.

Lietuvis šiose rungtynėse ant parketo praleido kiek daugiau nei 30 minučių ir pelnė 7 taškus (1/2 trit., 2/7 dvit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Keturi atkovoti kamuoliai yra naujas Brazdeikio karjeros rekordas NBA lygoje bei antros pagal rezultatyvumą. Rezultatyviau lietuvis žaidė tik gegužės 4-ąją, kai į „Pistons“ krepšį sumetė 14 taškų.

Rungtynėse „Magic“ ekipa nė karto nepirmavo ir jau pirmojo kėlinio viduryje atsilikinėjo 17 taškų. Antrajame ketvirtyje šeimininkams pavyko atsilikimą sumažinti iki 5 taškų, tačiau iš karto „Celtics“ surengė spurtą 4:17 ir vėl atstatė triuškinantį pranašumą, kurį per likusius du kėlinius padidino iki 36 taškų ir šventė įtikinamą pergalę.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Kemba Walkeris, kuris per 28 minutes pelnė 32 taškus (6/9 trit., 5/9 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Magic“: Moritzas Wagneris ir Dwayne'as Baconas po 20, Mo Bamba 19, R.J. Hamptonas 18, Ignas Brazdeikis 7.

„Celtics“: Kemba Walkeris 32, Jaysonas Tatumas 27, Evanas Fournier 18, Paytonas Pritchardas 14.