Daug iš toli atakavęs J. Valančiūnas svariai prisidėjo prie „Raptors“ pergalės, D. Sabonis gavo mažiausiai minčių sezone (VIDEO)

Jonas Valančiūnas ir vėl atrodė galingai, o Toronto „Raptors“ iškovojo itin lengvą pergalę 130:105 prieš Portlendo „Trail Blazers“. Tai jau buvo šeštoji „Raptors“ pergalė iš eilės prieš „Blazers“.

J. Valančiūnas jau nuo pirmų minučių parodė, kad yra rimtai nusiteikęs ir per pirmą kėlinį pelnė 11 taškų, DeMaras DeRozanas savo sąskaitoje turėjo 16, o „Raptors“ jau po pirmojo ketvirčio pirmavo 37:18.

J. Valančiūnas iš viso aikštėje praleido 24 minutes, per jas pelnė 18 taškų (5/11 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Lietuvis du tritaškius per rungtynes pataikė jau antrose rungtynėse iš eilės. Jo sąskaitoje šį sezoną yra pataikyti 15 tritaškių iš 32 (46,9 proc.).

„Raptors“ ekipoje D. DeRozanas pelnė 35 taškus (6/10 trit.), J. Valančiūnas pridėjo 18, Fredas VanVleetas 16, Kyle‘as Lowry 15, o Pascalis Siakimas 13.

„Blazers“ komandoje išsiskyrė Damianas Lillardas su 32 taškais (8/11 dvit., 7/8 baud., 10 rez. perd.), C.J. McCollumas pridėjo 21 (8/10 dvit.), o Jusufas Nurkičius 20 (8/11 dvit.).

Tuo metu Domanto Sabonio naktis buvo visiškai kitokia, o jo atstovaujama Indianos „Pacers“ 126:133 nusileido Šarlotės „Hornets“.

Šiose rungtynėse nuo suolo pakilęs D. Sabonis žaidė tik 16,5 minučių ir pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, kartą suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Lietuvis aikštėje praleido 16 minučių ir 32 sekundes, o tai yra mažiausias kiekis šį sezoną. Aukštaūgis dar antrajame kėlinyje gavo trečiąją pražangą. Likus minutei iki ilgosios pertraukos užsidirbęs trečiąją pražangą lietuvis suglaudęs rankas prašė trenerio, kad jį paliktų aikštėje, tačiau vis tiek buvo pasodintas ant suolo.

Šiose rungtynėse „Pacers“ ekipą treniravo Danas Burke‘as, kadangi vyriausias treneris Nate‘as McMillanas praleido mačą dėl asmeninių priežasčių.

Abiejų komandų lyderiai sukūrė tikrą šou. „Pacers“ žvaigždė Victoras Oladipo pelnė 35 taškus (8/17 dvit., ¾ trit., 10/11 baud.), o Kemba Walkeris jam atsakė su 41 tašku (6/10 dvit., 5/12 trit., 14/14 baud.). Tiesa, K. Walkeris sulaukė ir solidžios pagalbos iš Nicolo Batumo, kuris įmetęs 7 tritaškius pelnė 31 tašką.

„Hornets“ gretose K. Walkeris ir buvo rezultatyviausias su 41 tašku, N. Batumas pridėjo 31 (7/11 trit., 9 atk. kam.), Frankas Kaminsky 15, Jeremy Lambas 14, Dwightas Howardas 12 (11 atk. kam.).

„Pacers“ komandoje V. Oladipo pelnė 35 taškus, Mylesas Turneris 19 (11 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 18, Lance‘as Stephensonas 15, o Cory Josephas 12.