L. Datome kitą vasarą Italijos rinktinėje nežais

2017-09-14 12:50 basketnews.lt

Italijos rinktinės kapitonas Luigi Datome nepadės savo gimtosios šalies nacionalinei ekipai kitą vasarą pasaulio čempionato atrankos turnyre. Tai jis paskelbė baigus pasirodymą šių metų Senojo žemyno pirmenybėse.

Dėl pasikeitusios tvarkos, FIBA rinktinių atrankos varžybas organizuos per vadinamuosius „langus“ sezono metu. Tai reiškia, kad nacionalinės ekipos kovos lapkričio, vasario, birželio ir rugsėjo mėnesiais.

Jei lapkričio ir vasario mėnesiais Datome bet kokiu atveju negalėtų rungtyniauti rinktinėje dėl žaidimo Eurolygoje, tai vasarą Eurolygos ir NBA žaidėjai galėtų prisijungti, tačiau jau pranešė, kad pats Datome to daryti neketina.

„Didžiuosi tuo, ką nuveikėme šiame Europos čempionate, tačiau savo komandos draugams sakau iki pasimatymo, nes kitą vasarą planuoju ilsėtis. Manau, kad po 17 metų iš eilės nusipelniau to“, – sakė Datome.

Šįmet Europos čempionate Stambulo „Fenerbahce“ atstovas vidutiniškai rinko po 9,2 taško, atkovojo po 3,7 kamuolio ir atliko po 1,1 rezultatyvaus perdavimo.

Italams tai jau ne pirma skaudi žinia. Anksčiau apie pasitraukimą iš rinktinės pranešė treneris Ettore Messina, o link šio sprendimo krypsta ir Marco Belinelli.

...