D. Maskoliūnas apie savo viziją rinktinės trenerio poste

Twitter nuotr.
2019-11-12 19:41 Teniso TV

Šaltinis www.basket.lt

Lietuvos krepšinio padangę antradienį po pietų apskriejo žinios, kad naujuoju rinktinės treneriu tapo Šarūno Jasikevičiaus asistentu dirbantis Darius Maskoliūnas.

Jau 10 metų su įvairiais treneriais bendradarbiaujantis Maskoliūnas 15 valandą įvykusioje spaudos konferencijoje įvardijo savo pagalbininkus ir rinktinės viziją.

Strategas nieko nelaukdamas ir pasakė, kad trenerių štabą kartu su juo sudarys taip pat Kauno „Žalgiryje“ dirbantis Tomas Masiulis ir ilgametis rinktinės skautas Benas Matkevičius.

„Vieną tikrai turiu ir galvoju, kad ir kitą turiu, nes gavau raštišką patvirtinimą žinute. Nėra jokių paslapčių“, – teigė Maskoliūnas.

Sulaukęs klausimo, ar nebijo laukiančiu iššūkių, Maskoliūnas atsakė: „Kažkiek jaudulio ir nežinomybės yra. Situacija tokia dvejopa – laukia „langas“, kai žaidi dvejas rungtynes be pagrindinių žaidėjų.

Nėra lengva perteikti sistemą, kai turi tiek mažai laiko. Bandysime padaryti viską, ką įmanoma geriausiai. Turime daug gerų žaidėjų.“

Šių metų pasaulio čempionate Lietuvos rinktinės rezultatai buvo kaip niekad prasti. Visgi Maskoliūnas mano, kad žaidimas nebuvo toks blogas.

„Rezultatai netenkino, bet pats žaidimas tikrai nebuvo blogas. Pralaimėtos dvejos rungtynės prieš komandas, kurios čempionatą baigė ketverte. Viskas galėjo pasisukti kitaip dėl vieno metimo. Žinoma, taisytinų dalykų yra.

Šiai dienai galvoju, kad Domas ir Jonas negali būti kartu ant parketo. Bet taip atrodo tik dabar“, – pareiškė specialistas.

Maskoliūnas taip pat atskleidė, kad rinktinėje galima tikėtis išvysti daugiau žalgiriečių bei jų sistemos atspalvių.

„Žalgiris“ niekada nebuvo nusistatęs neleisti žaidėjų į rinktinę. Vyko trumpa diskusija su klubu ir buvo pasakyta, kad galbūt kai kurie žaidėjai bus išleidžiami. Aš pats norėčiau, kad rinktinėje būtų kuo daugiau žalgiriečių, nes sistema, pagal kurią mes žaisime, bus „Žalgirio“. Būtų gerai turėti žaidėjus, kurie žino tą sistemą, nors ir suprantu, jog taip nebus.“

Galiausiai Maskoliūno buvo paprašyta pakomentuoti Donato Motiejūno ateitį rinktinėje. Dainius Adomaitis kategoriškai buvo atsisakęs šio aukštaūgio paslaugų, tačiau dabar situacija gali pasikeisti.

„Tarp kandidatų jį tikrai galėsite pamatyti“, – trumpai pridūrė Maskoliūnas.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...