Darbas atliktas: „Neptūnas“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės Čempionų lygoje

bcneptunas.lt

Klaipėdos „Neptūnas“ (8-6) pergale ketvirtąja pergale iš eilės užbaigė grupių etapą FIBA Čempionų lygoje. Kazio Maksvyčio kariauna namuose 83:73 (19:12, 24:21, 19:20, 21:20) įveikė Bairoito „Medi“ (5-9) krepšininkus iš Vokietijos.

Atkrintamųjų traukinį gaudanti uostamiesčio ekipa laukia naujienų iš Ostendės, kurioje laukia Strasbūro SIG pergalės. Ten po pagrindinio laiko rezultatas yra lygus.

„Neptūnas“ jau dvikovos pradžioje šovė į priekį bei pirmaujančių vaidmenyje buvo viso mačo metu. Deivido Gailiaus tolimas metimas skrodė tinklelį ir klaipėdiečiai pirmojo ketvirčio pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą – 19:9.

Solidžią gynybą demonstravę aikštelės šeimininkai per pirmąsias 10 minučių varžovus iš Bairoito suklysti privertė net 7 kartus.

Sėkmingą žaidimą tęsė ir antrajame kėlinyje. „Medi“ buvo priartėjus per 6 taškų atstumą (37:31), tačiau „Neptūnas“ po minutės pertraukėlės atliko spurtą 6:0 bei susigrąžino dviženklę persvarą.

K. Maksvyčio auklėtiniai varžovus per saugų atstumą laikė viso trečiojo ketvirčio metu. Lemiamame kėlinyje Lorenzo Williamsas pataikė du tolimus metimus taip ne tik pakėlęs persvarą iki 15 taškų (70:55), bet ir visą „Švyturio“ areną ant kojų.

Uostamiesčio ekipa užtikrintai užbaigė mačą bei reguliarųjį Čempionų lygos sezoną užbaigė iškovodama keturias pergales iš eilės.

Kitą susitikimą uostamiesčio ekipa žais artėjantį šeštadienį, kuomet centrinėje „Betsafe–LKL“ turo dvikovoje išvykoje susikaus su Utenos „Juventus“.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 15 (3/5 trit.), Lorenzo Williamsas 13 (3/6 trit., 6 rez. perd.), Kyle’as Weaveris 12, Osvaldas Olisevičius 9, Jerai Grantas 8 (7 atk. kam.).

„Medi“: Ericas Mika 17, Gregoras Hrovatas 15, Adonis Thomasas 12.