Dar vienas smūgis „Thunder“ serijoje prieš „Blazers“ jau atsilieka 0-2 (VIDEO)

NBA lygoje jau vyksta atkrintamųjų kovos, kurios beprotišku tempu gali nulemti komandų ateitį šiame sezone. Savo padėtį ne juokais susikomplikavo Oklahomos miesto "Thunder", kurie dar kartą pralaimėjo Portlando "Trail Blazers" krepšininkams. Antrose rungtynėse rezultatu 94-114 (31:26, 23:28, 21:37, 19:23) teko pripažinti dar vieną Portlando komandos triumfą.

Rungtynės klostėsi palankiai "Thunder" žaidėjams tik pirmame kėlinyje, tačiau jau antrame kėlinyje jų susikurtas pranašumas dingo, o po ilgosios pertraukos problemų buvo dar daugiau. Likusius ketvičius laimėjo namuose žaidę Portlando atstovai ir užsitikrino svarbią persvarą serijoje.

Nugalėtojus į pergalę vedė CJ McCollumas su 33 taškais, dar 29 pridėjo Damian Lillardas, Maurice Harkless 14.

Pralaimėtojų gretose Paul George surinko 27, Stevenas Adamsas 16, Russellas Westbrookas 14 taškų.