Dar vienas skaudus smūgis: „Žalgiris“ po pratęsimo krito Maskvoje

Kauno "Žalgiris" patyrė pirmąjį pralaimėjimą išvykoje, tačiau šis buvo skaudžiausias – net du kartus realią progą išplėšti pergalę turėję žalgiriečiai krito prieš kol kas nenugalėtą Maskvos CSKA.

"Žalgiris" artėjant ketvirtajam kėliniui į pabaigą turėjo šešių taškų pranašumą, tačiau kova išsilygino ir komandos nužygiavo į pratęsimą. Ten savo pranašumą kauniečiams įrodyti nepavyko – 97:99 (18:16, 20:21, 22:22, 26:27, 11:13) nusileista varžovams.

Rungtynės buvo itin klampios ir bent po pirmųjų dviejų kėlinių ne itin rezultatyvios. "Žalgiris" į didžiąją pertrauką keliavo turėdamas vieno taško pranašumą.

Po trečiojo kėlinio liko tas pats taško pranašumas. Paskutiniame ketvirtyje žalgiriečiai, vedami Antano Kavaliausko, puikiai spurtavo ir net turėjo įgiję devynių taškų pranašumą.

Visgi CSKA nepasidavė, o Sergio Rodriguezas dviem tolimais metais paskutinėmis minutėmis nužudė "Žalgirio" viltis grįžti su pergale jau po ketvirtojo kėlinio.

Komandoms teko žaisti pratęsimą, kurio metu taip pat virė atkakli ir intensyvi kova. "Žalgiris", kaip ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje, rezgė paskutinę ataką, tačiau abu kartus auksinėmis progomis nepasinaudojo Nate'as Woltersas.

"Žalgiriui" tai buvo penktoji nesėkmė Eurolygoje. CSKA ir toliau rodo savo meistriškumą – aštuonios iš tiek pat galimų pergalių.

CSKA: Sergio Rodriguezas 24 (6/10 tritaškių, 6 rez. perd.), Cory Higginsas 23, Willas Clyburnas 15 (13 atk. kam.), Nando De Colo 13, Othello Hunteris 10.

„Žalgiris“: Antanas Kavaliauskas 19 (8 atk. kam.), Nate‘as Woltersas 14 (9 rez. perd.), Aaronas White‘as ir Marius Grigonis po 13, Leo Westermannas 11.