Dar dviejų žaidėjų netekę serbai paskelbė galutinę sudėtį

2017-08-29 14:44 basketnews.lt

Bene labiausiai artėjančiame čempionate nukraujavusi pasirodysianti Serbijos rinktinė sulaukė dar daugiau blogų žinių. 

Skelbiama, kad dėl traumų čempionatą vis tik praleis Nemanja Nedovičius ir Nikola Kaliničius.

Nedovičius jau pasirengimo pradžioje patyrė peties traumą, tačiau po Malagoje atliktų tyrimų serbų žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad gynėjas spės išsigydyti. 

Tuo metu Kaliničius jaučia nugaros skausmus ir pastaruoju metu taip pat negalėjo net treniruotis.

„Jaučiuosi siaubingai. Jei mūsų rinktinėje nebūtų tiek daug netekčių, aš jau dabar būčiau namie. Jaučiu pareigą būti rinktinėje ir noriu žaisti Europos čempionate, tačiau mano kūnas negali to ištverti.

Pastaruosius penkerius ar šešerius metus aš labai daug dirbu, o tai sukelia daug problemų ne tik mano karjerai, bet ir visam likusiam gyvenimui“, – savo šalies žiniasklaidai sakė Kaliničius. 

Šie du žaidėjai papildė jau ir taip ilgą serbų netekčių sąrašą. Aleksandro Džordževičiaus treniruojamai komandai padėti negalės ir tokie žaidėjai kaip Miroslavas Raduljica, Milošas Teodosičius, Nikola Jokičius, Marko Simonovičius bei Nikola Milutinovas.

Galutinė Serbijos rinktinės sudėtis:
Stefanas Jovičius, Vasilje Micičius, Draganas Milosavljevičius, Bogdanas Bogdanovičius, Marko Guduričius, Branko Lazičius, Vladimiras Lučičius, Stefanas Birčevičius, Milanas Mačvanas, Vladimiras Štimacas, Ognjeno Kuzmičius, Bobanas Marjanovičius.

...