D. Wade‘o puikus žaidimas padėjo „Heat“ išlyginti serijos rezultatą, „Warriors“ užtikrintai padvigubino savo persvarą

Puikias rungtynes sužaidęs Dwyane‘as Wade‘as atvedė Majamio „Heat“ ekipą į pergalę 113:103 prieš Filadelfijos „76ers“ krepšininkus.

Ši pergalė „Heat“ ekipai padėjo išlyginti serijos rezultatą 1-1 bei taip pat nutraukė „76ers“ 17 pergalių iš eilės seriją. „Heat“ pergalę iškovojo Filadelfijoje, o tai reiškia, kad Majamio ekipa perėmė aikštės pranašumą.

Šiame susitikime D. Wade‘as per 26 minutes pelnė 28 taškus (11/15 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Gynėjas vien per ketvirtąjį kėlinį pelnė 15 taškų.

D. Wade‘as taip pat pagerino ir „Heat“ ekipos rekordą. 28 taškai yra daugiausiai, kiek „Heat“ ekipoje yra pelnęs žaidėjas pakilęs nuo suolo atkrintamosiose varžybose.
Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje „Heat“ ekipa pirmavo 16 taškų skirtumu, tačiau tada „76ers“ surengė spurtą 21:7 ir sumažino savo deficitą iki 2 – 96:98.

Tačiau D. Wade‘o vedama „Heat“ rungtynes užbaigė spurtu 15:7 ir vėl pabėgo.

„76ers“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Benas Simmonsas pelnęs 24 taškus (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Dario Šaričius pridėjo 23 (9 atk. kam., 4 per. kam.), Marco Belinelli 16, Ersanas Ilyasova 14 (7/8, 11 atk. kam.), J.J. Redickas 11 (1/7 trit.).

„Heat“ gretose D. Wade‘as pelnė 28 taškus, Goranas Dragičius pridėjo 20, Jamesas Johnsonas 18, o Joshas Richardsonas 14.

Tuo metu „Golden State Warriors“ ekipa antroje rungtynių dalyje dominavo prieš San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus ir iškovojo pergalę 116:101.

„Warriors“ serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2-0. Kitos dvi serijos rungtynės kelsis į San Antonijų.

„Warriors“ bandė viską išspręsti per trečiajame kėlinyje. Atsilikinėdami 6 taškais, „Warriors“ spurtavo 19:5 ir įgijo 8 taškų persvarą. Vis dėlto „Spurs“ dar buvo persvėrusi rezultatą, tačiau tada čempionai dar kartą spurtavo 12:1 ir jau turėjo 10 taškų pranašumą.

„Spurs“ ketvirtame kėlinyje dar sumažino atsilikimą iki 5 taškų, tačiau tada „Spurs“ sužaidė atkarpą 12:2, susikrovė 15 taškų pranašumą (94:79) ir atgal nebesižvalgė.

„Warriors“ ekipą į pergalę vedė Kevinas Durantas pelnęs 32 taškus (7/10 dvit.), Klay Thompsonas pridėjo 31 (5/8 trit.), Andre Iguodala 14, JaVela‘as McGee ir Davidas Westas pridėjo po 10.

„Spurs“ gretose LaMarcusas Aldridge‘as pelnė 34 taškus (12/12 baud., 12 atk. kam.), Patty Millsas 21, Rudy Gay ir Pau Gasolis po 12, o Manu Ginobili 20.