D. Wade’o vienos kojos tritaškis atnešė pergalę prieš čempionus (VIDEO)

NBA lygoje buvo sužaistos vienos energiniausių ir tritaškių pilnos rungtynės, kurių pabaigoje žiūrovai išvydo netikėtą atomazgą. Majamio "Heat" (27-33) ekipa namuose, paskutinę sekundę palaužė praeitų metų lygos čempionus Oklando "Golden State Warriors" (43-18) rezultatu 126-125 (32:22, 42:37, 26:33 26:33).

Jau nuo pirmo kėlinio namai galėjo džiaugtis dviženkliu pranašumu prieš čempionus, o prieš ilgąją pertrauką jie dar padidino skirtumą. Visgi antroje rungtynių dalyje Oklando krepšininkai pradėjo žaisti čempioniškai ir prisivijo savo varžovus. Viską lėmė paskutinės sekundės ir paskutinį namų ataka, kuri susiklostė neįtikėtinu Dwayne'o Wade'o metimu iš tritaškio.

Šios rungtynės buvo pilnos tritaškių "Heat" (18/40), "Warriors" (17/48).

Nugalėtojams daugiausiai taškų pelnė Goranas Dragičius 27, dar 25 pridėjo Dwayne'as Wade'as, 21 Joshas Richardsonas.