D. Sirvydis pataikė antrą tritaškį NBA karjeroje, o „Pistons“ įveikė „Wizards“

Sirvydis įmetė dar vieną tritaškį

Praėjusią naktį pergalę NBA čempionate pasiekė vilniečio Deivido Sirvydžio atstovaujama „Detroit Pistons“ ekipa, namuose 120:91 sutraiškiusi „Washington Wizards“.

Detroito atstovai dominavo viso mačo metu ir užtikrintai laimėjo tris iš keturių ketvirčių. Vienintelis trečiasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu – 24:24.

Lietuvis ant parketo praleido ilgiausią laiką per savo kolkas trumpą karjerą už Atlanto. Per 4 minutes ir 14 sekundžių jis pataikė vienintelį mestą tritaškį ir atkovojo kamuolį.

3 taškai per rungtynes lieka kukliu D. Sirvydžio rezultatyvumo rekordu. Prieš tai 3 taškus jis pelnė prieš keletą dienų, kuomet Detroitas žaidė su tuo pačiu „Washington Wizards“ JAV sostinėje ir pralaimėjo 92:106.

Šįsyk užtikrintai revanšuotis Vašingtono ekipai labiausiai pagelbėjo nugalėtojų gretose rezultatyvumu išsiskyręs Joshas Jacksonas, surinkęs 31 tašką.

Tuo tarpu trigubu dubliu suspindęs „burtininkų“ vedlys Russelas Westbrookas (16 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 12 rezultatyvių perdavimų) mažai gelbėjo savo komandai.

Pistons“: Joshas Jacksonas 31, Masonas Plumlee ir Frankas Jacksonas po 13, Jerami Grantas 12, Saddiqas Bey ir Wayne'as Ellingtonas po 11.

„Wizards“: Robinas Lopezas ir Russellas Westbrookas po 16, Alexas Lenas 14, Deni Avdija 11 .