D. Sabonis vėl žaidė solidžiai, bet „Pacers“ patyrė antrą nesėkmę

NBA lygoje antrą nesėkmę šiame sezone patyrė lietuvio atstovaujama ekipa, kuri kol kas lieka be pergalių. Indianos „Pacers“ svečiuose rezultatu 99:110 (28:26, 20:39, 26:25, 25:20) pralaimėjo prieš Klivlando „Cavaliers“ (1-1).

Nors rungtynės prasidėjo lygiu žaidimu tarp komandų, tačiau antrajame kėlinyje namai šovė į priekį ir susikūrė 17 taškų pranašumą. Likę kėliniai buvo laimėti „Pacers“ ekipos, tačiau Nugalėtojo tai nepakeitė.

Domantas Sabonis per 33 minutes pelnė 14 taškų (6/13 dvitaškių, 2/2 baudų metimų), jis taip pat atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau net penkis kartus suklydo.

Malcolmas Brogdonas buvo rezultatyviausias su 30 taškų.

Nugalėtojų gretose Tristanas Thompsonas surinko 25 taškus, o dar 21 pridėjo Kevinas Love.