D. Sabonis vėl surinko dvigubą dublį, o „Pacers“ sutriuškino „Jazz“ (VIDEO)

Po poilsio dienų į aikštę grįžę Indianos krepšininkai iškovojo puikią pergalę ir nutraukė pralaimėjimų seriją NBA. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (12/8) ekipa svečiuose sutriuškino Jutos "Jazz" (9/12) komandą rezultatu 88-121 (25:33, 22:25, 23:31, 18:32).

Jau nuo pirmo kėlinio namai susidūrė su problemomis ir leido svečiams kurtis pranašumą, kurio sušvelninti nei kiek nepavyko. Visas keturias rungtynių dalis laimėjo lietuvio komanda.

D. Sabonis šiame mače per 24 minutes pelnė 13 taškų (5/10 dvitaškiai, 0/0 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir blokavo varžovų metimą, tačiau keturis kart prasižengė ir suklydo.

Rezultatyviausias komandoje buvo D. McDermott, kuris surinko 21 tašką.

Pralaimėtojų gretose rezultatyvumu nieks neišskyrė, D. Favors'as pelnė 13 taškų, R. Gobert'as 12.