D. Sabonis vėl surinko dvigubą dublį ir padėjo „Pacers“ iškovoti lengvą pergalę (VIDEO)

NBA lygoje rungtyniaujantis lietuvis ir toliau nenustoja stebinti visų savo gera forma bei puikiai prisideda prie komandos sėkmės. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (22-12) ekipa namuose nugalėjo Vašingtono "Wizards" (13-21) komandą rezultatu 105:89 (27:25, 26:21, 31:18, 21:25).

Rungtynės prasidėjo ne itin sklandžiai, tačiau jau pirmo kėlinio pabaigoje pavyko susikurti mažą pranašumą, o prieš ilgąją pertrauką jį dar labiau padidinti. Antroje rungtynių dalyje mūsiškio komanda dar labiau atitrūko nuo varžovų ir padėjo tašką rugntynėse.

D. Sabonis žaidė 26 minutes per kurias pelnė 15 taškų (6/7 dvitaškiai, 3/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžvovų metimus, tačiau 5 kartus prasižengė ir padarė 2 klaidas.

Rezultatyviausias komandoje buvo Myles Turneris su 18 taškų.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Markieff Morrisas su 16 taškų, o 11 pridėjo Thomas Bryantas.