D. Sabonis surinko galingą dvigubą dublį, o „Pacers“ iškovojo 6-tą pergalę iš eilės (VIDEO)

Už Atlanto žaidžiantis mūsiškis ir toliau gali pasigirti gerais rezultatais, bei jau šešta iš eilės komandos pergale. Domantas Sabonis su atstovaujama Indianos "Pacers" (19/10) svečiuose nugalėjo Filadelfijos "76ers" (19/11) rezultatu 101:113 (34:24, 25:25, 18:31, 24:33).

Pirmame kėlinyje žymiai geriau atrodė namų komanda, kuri susikūrė dviženklį pranašumą, o iki ilgosios pertraukos jį tokį ir išlaikė. Visgi antroje rungtynių dalyje sėkmingiau žaidė svečiai, kurie panaikino deficitą, bei susikūrė patys dviženklį pranašumą.

D. Sabonis per 31 minutes pelnė 14 taškų (7/14 dvitaškiai), jis taip pat atkovojo net 16 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, bei tris kart prasižengė.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo Thaddeusas Youngas su 26 taškais, Bojan Bogdanovičius pridėjo 18.

Pralaimėtojų gretose Joelas Embiidas surengė tikrą šou ir pelnė 40 taškų, jam talkino JJ Redickas su 22 taškais.