D. Sabonis sugrįžo į aikštę sėkmingai, o „Pacers“ iškovojo dar vieną pergalę (VIDEO)

Už Atlanto vandenyno lietuvis ir vėl gali džiuginti visus savo gerais rezultatais po apsinuodijimo maistu. Domantas Sabonis, kuris atstovauja Indianos "Pacers" (16/10) sužaidė geras rungtynės namuose ir padėjo savo komandai nugalėti Sakramento "Kings" (13/12) 107-97 (24:31, 30:21, 19:18, 34:27).

Nors pirmą kėlinį laimėjo svečiai, tačiau jau antrame mūsiškio komanda žaidė kur kas geriau ir persvėrė rezultatą. Antroji rungtynių pusė taip pat klostėsi geriau Indianos krepšininkams, kurie tik padidino pranašumą ir iškovojo jau 16-tą pergalę šiame sezone.

D. Sabonis per 25 minutes pelnė 14 taškų (6/10 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė ir blokavo vieną kamuolį, tačiau sukyldo du kartus ir tris kart prasižengė.

Naudingiausias komandoje buvo Thaddeus Young su 20 taškų, Bojanas Bogdanovičius pridėjo 18.

Pralaimėtojų gretose Buddy Hieldas surinko 20, De'Aaron Fox pridėjo 18.