D. Sabonis permainingoje kovoje su „Pacers“ nusileido „Magic“ (VIDEO)

Šiandienos naktį NBA lygoje ant parketo pasirodė abu lietuviai, tačiau jų pasirodymai buvo skirtingi kaip ir komandos rezultatai. Domantas Savickis su Indianos "Pacers" (45-32) ekipa namuose nusileido Orlando "Magic" (38-39) krepšininkams rezultatu 116-121 (28:32, 29:24, 35:34, 24:34).

Ruungtynės buvo atkaklios, o komandos keitėsi pirmajaunčios role net 18 kartų. Pirmą kėlinį geriau sužaidė svečiai, tačiau jau antrame pasisekė namams, kurie į ilgąją pertauką išėjo pirmaudami minimaliu skirtumu. Antroje rungtynių dalyje toliau klostėsi atkakli, kova, tačiau lemiamas ketvirtis mūsiškio komandai nesusiklostė sėkmingai.

D. Sabonis per 27 minutes pelnė 10 taškų (4/8 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau du kartus prasižengė ir padarė 4 klaidas.

Rezultatyviausias komandoje buvo Darrenas Collinsonas su 24 taškais, dar 22 pridėjo Bojanas Bogdanovičius.

Nugalėtojų gretose Aaronas Gordonas pelnė 23 taškus, 19 Nikola Vucevičus.