D. Sabonis su „Pacers“ susikomplikavo savo padėtį serijoje (VIDEO)

Indianos "Pacers" su Domantu Saboniu atkirnamtųjų rungtynių serijoje prieš Bostono "Celtics" ir toliau grimzta bei artėja prieš iškritimo ribos. Antrose tarpusavio rungtynėse serijoje pergalę ir vėl iškovojo lietuvio komandos priešininkai, rezultatu 91-99 (33:29, 17:23, 29:16, 12:31).

Pirmu du kėliniai klostėsi apylygiai ir nugalėtojas iš karto aiškus nebuvo. Po ilgosios pertraukos matėsi, kad mūsiškio komanda pasiruošus tikrai gerai ir jie sužaidė puikų trečią ketvirtį, kurio dėka susikūrė dviženklį pranašumą. Visgi lemiamas kėlinys nesusiklostė ir jame teko pripažinti varžovų pranašumą.

D. Sabonis žaidė 23 minutes, tačiau pelnė tik tašką (0/1 dvitaškiai, 1/2 baudos metimas), jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir sykį suklydo.

Rezultatyviausias buvo Bojanas Bogdanovičius su 23 taškais, Thadeusas Youngas pridėjo 15.

Bostono komandą į pergalę vedė Kylie Irvingas su 37 taškais, dar 26 pridėjo Jaysonas Tatumas, 13 Gordonas Haywardas.

Serijos rezultatas 0:2.