D. Sabonis strigo prieš tėvo buvusią komandą ir patyrė pralaimėjimą (VIDEO)

NBA lygoje lietuvis sužaidė dar vienas rungtynes, tačiau jos nebuvo tokios sėkmingos kaip visos kitos, o komanda taip pat pralaimėjo. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (44-27) nusileido Portlando "Trail Blazers" (43-27) ekipai rezultatu 98-106 (31:28, 17:28, 24:33, 26:18).

Svečiuose žaidęs lietuvis su komanda laimėjo pirmą kėlinį, tačiau jau antrame turėjo problemų. Po ilgosios pertraukos mūsiškis dar labiau atsiliko rezultate, tačiau paskutiniame ketvirtyje pavyko šiek tiek sušvelninti reuzltatą.

D. Sabonis per 26 minutes pelnė 7 taškus (3/7 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, tačiau prasižengė 4 kartus ir padarė tiek pat klaidų.

Rezultatyviausias komandoje buvo Mylesas Turneris su 28 taškais.

Nugalėtojų gretose Damianas Lillardas surinko 30 taškų, Jusufas Nurkičius 18.