D. Sabonis siautė ir surinko dvigubą dublį, J. Valančiūnas žaidė sėkmingai, bet jo komanda pralaimėjo (VIDEO)

Penktadienio NBA vakaras buvo individualiai sėkmingas ir Lietuvos krepšininkams, kurie atstovauja savo komandas už Atlanto. Domantas Sabonis su Indijanos "Pacers" (9/6) iškovojo pergalę namuose 99:91 (18:27, 32:16, 22:24, 27:24) prieš Majamio "Heat" (6/9), o lietuvis prisidėjo dvigubu dubliu.

Mūsų tautietis ir vėl, kilo nuo suolo, tačiau dar kartą įrodė savo vertę ir per 25 minutes pelnė 15 taškų (7/10 dvitaškių, 1/1 baudos metimų), taip pat jis atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Tyreke Evans'as su 23 taškais ir 10 atkovotų kamuolių.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Josh'as Richardson'as su 28 taškais.

Apšilimas:

Epizodas:

Kituose rungtynėse susitiko Jono Valančiūno klubas su Bostono "Celtics" (9-6), kurie namie tik po pratęsimą įveikė svečius rezultatu 123:116 (30:27, 24:25, 24:30, 29:25, 16:9).

Aukštaūgis lietuvis taip pat kilo nuo atsarginių suolo, tačiau per 19 minučių pelnė 11 taškų (5/8 dvitaškių, 1/1 baudos metimų) ir atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė

Visgi naudingo žaidimo komandai neužteko ir ji turėjo pripažinti tiek Bostono ekipos geresnį žaidimą, tiek neįtikėtinai galingą indvidualų Kyrie Irving'o pasirodymą su 43 taškais ir 11 rezultatyvių perdavimais.

"Raptors" gretose rezultatyviausias buvo Kawhi Leonard'as 31 taškas ir 15 atkovotų kamuolių, jam padėjo Sergio Ibaka su 21 tašku.